Pokochaj mnie!

Każdego roku w Polsce porzucanych są tysiące zwierząt. Część z nich ginie bez śladu, część z nich trafia do schronisk. Pomóżmy tym, którym udało się przetrwać i trafiły do tymczasowego domu. Dajmy im drugą szansę i otwórzmy swoje serca dla nich. Dog Natural czynnie wspiera Schronisko w Gaju i z tego miejsca, wraz z zespołem schroniska, szczerze zachęcamy do adopcji kochanych psiaków. Dajmy im wspólnie drugą szansę, one z pewnością na to zasługują.

dog-natural-adopcja-karata

KARAT

KARAT to starszy, ok. 12 letni psiak, który jest niewidomy, ale ta ułomność w niczym mu nie przeszkadza. Karat doskonale radzi sobie na co dzień używając wyostrzonych pozostałych zmysłów. Karat to taki wielki miś. Uwielbia spędzać czas z opiekunami, kocha wszelkie pieszczoty, rozdaje buziaki, ze spokojem oddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i jest bardzo grzecznym i dzielnym pacjentem u weterynarza. Karat czeka na dom już 3 lata. To bardzo czuły pies, który bardzo przywiązuje się do człowieka i i wyczekuje z utęsknieniem każdej możliwej chwili u boku opiekuna. Mimo wieku jest energicznym psiakiem i bardzo lubi spacery, po których najchętniej wyleguje się na kolanach człowieka i domaga pieszczot ? Karat nasz przytulaśny „wielkoludek” ?

dog-natural-adopcja-bingo

BINGO

BINGO to ok. 12 letni psiak, który całą swoją młodość spędził w schronisku, albowiem zamieszkuje w Gaju od 7 długich lat. Przez te 7 lat w sprawie Bingo nie było ani jednego telefonu 🙁 To pies dla doświadczonych i konsekwentnych w pracy z psem opiekunów. Potrafi pokazać, gdy mu się coś nie podoba. Jednakże jest to bardzo czuły i łaknący kontaktu z człowiekiem psiak, który potrzebuje jedynie dłuższej chwili, by poznać i zaufać nowym osobom. Bingo uwielbia aportować piłki, zna podstawowe komendy, jest bardzo mądrym psem, który nie pogardzi zabawą, w której musi wysilić intelekt. Mimo wieku jest zdrowym i energicznym psem, który nie będzie całymi dniami leżał na kanapie, a wymagać będzie od opiekuna codziennej aktywności. Bingo jest mega wesołym psiakiem, któremu mimo 7 lat bezdomności, uśmiech nie schodzi z pyska i który z utęsknieniem czeka na prawdziwy, kochający dom.

PUFFI

PUFFI (ur. 2018) WRÓCIŁ Z ADOPCJI ?? po 1,5 roku od adopcji jego świat znów legł w gruzach.. Ma życiowego pecha. Najpierw przez pierwsze 2/3 lata życia był katowany przez psychopatycznego właściciela.. został interwencyjnie odebrany, przeszedł długą drogę podczas, której udało mu się pokonać lęki przed dosłownie wszystkim. Kilka miesięcy spędził w schronisku gdzie rozkwitał u boku pracowników i wolontariuszy, aż wreszcie nastał ten czas – adopcja! W nowym domu był najszczęśliwszy na świecie! Niestety przez swoje problemy z zachowaniem (nakręca się na inne psy podczas spacerów, przez co w tym całym zamieszaniu zdarzyło mu się ugryźć) znów trafił za kraty ? Prosimy o pomoc!! Puffi jest psem bardzo podatnym na wszelkie bodźce, a w schronisku się to jeszcze bardziej potęguje.. ?

DŻEKI

DŻEKI to ok 10-letni psiak odebrany interwencyjnie z okropnych warunków, w których marnował życie „wisząc” na ciężkim łańcuchu. To energiczny psiak uwielbiający długie spacery. Nie pogardzi też małym joggingiem ? Poprzednie życie odcisnęło piętno na jego psychice i Dżeki stracił wiarę w ludzi. Jednak w Gaju powoli otwiera się na nowe osoby. Ma już swój mały funclubi ulubione wolontariuszki. Do osób, którym zaufa jest bardzo pozytywnie nastawiony, pyszczek mu się uśmiecha, właściwie uśmiecha się całym sobą i wystawia brzuszek do szmerania ? Dżeki wymaga od potencjalnych opiekunów cierpliwości, spokoju i wizyt w schronisku w celu zapoznania pod okiem znanych mu pracowników lub wolontariuszy oraz behawiorysty. To cudowny pies, który zasługuje na nowe, lepsze życie!

Galeria schroniskowych psiaków