Skład mieszanek

Wiele osób zastanawia się, dlaczego nie podajemy oficjalnie składów mieszanek, a zgodnie z przepisami prawa, jedynie nazwę kategorii składników, dlatego postanowiliśmy coś więcej na ten temat napisać kilka słow.

dog-natural-naturalne-mieszanki-ziolowe
1
Urząd Patentowy

Receptury na nasze produkty – Anticancer Dog,Anti-Inflammatory Dog, Antibacterial Dog, Anti-Allergy Dog, Hepa Dog, Mobility Forte Dog, Calm Dog, Renal Dog, Intestinal Dog, Sterilised Dog, Cardio Dog, Stop Pain Dog, Anticancer Cat, Antibacterial Cat – są wyłączną własnością firmy DOG NATURAL Robert Alka, objęte są tajemnicą przedsiębiorstwa, są poufne i chronione prawem autorskim.

2
Podawanie ziół na własną rękę

Skład to nie wszystko, trzeba wiedzieć, w jakiej ilości można zastosować poszczególne zioło, by faktycznie wspomóc i nie zaszkodzić. Odebraliśmy mnóstwo telefonów od klientów, którzy zaczęli podawać zioła sami na własną rękę, nie mając na ten temat wiedzy, i niestety zamiast pomóc tylko zaszkodzili.

3
Konkurencja

Receptury stworzyliśmy sami, w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. Nie chcemy ich oddać w obce ręce tym bardziej, że szczycimy się wysoką skutecznością działania preparatów. Zioła zostały dobrane przez doświadczonego dyplomowanego fitoterapeutę tak, by były bezpieczne i skutecznie wspomagały.

dog-natural-ziola-1

Korzystamy wyłącznie z przebadanych ziół z przeznaczeniem dla zwierząt (posiadających numer weterynaryjny, czyli dopuszczonych do podawania zwierzętom), czystych, wolnych od zanieczyszczeń, GMO, chemii i dzięki temu mamy pewność, że przy okazji nie szkodzimy.

Prosimy również pamiętać, by nie podawać na własną rękę jednego zioła przez długi czas, bo mogą wystąpić skutki uboczne. Pojedyncze zioło stosowane na własną rękę może być podawane wyłącznie w określonych sytuacjach, krótko, po konsultacji z lekarzem. Dlatego w naszych preparatach  zioła zostały dobrane tak, by nie powodować skutków ubocznych w organizmie zwierząt. Pamiętajcie, skład to nie wszystko , ważny jest synergizm działania pomiędzy ziołami i trafnie dobrana ich mieszanka, by ewentualne skutki uboczne jednego zioła niwelowało kolejne obecne w zestawie. A wszystko po to by wspomóc i jednocześnie nie zaszkodzić.