Poznaj Dog Natural

Firma Dog Natural posiada wdrożony system HACCP i znajduje się pod nadzorem weterynaryjnym – Identyfikacyjny nr Weterynaryjny PL3026040p.

Zajmujemy się produkcją preparatów całkowicie naturalnych wspomagających organizmy psów podczas leczenia różnych schorzeń, takich jak nowotwory, problemy aparatu ruchu, alergie, infekcje, kłopoty z wątrobą, nerkami, sercem, trzustką, jelitami, hormonami i inne. Lata doświadczenia i pracy pozwoliły  nam powrócić na rynek z nowymi, ulepszonymi recepturami by jeszcze lepiej wspierać organizmy Państwa czworonożnych Przyjaciół. Nasze produkty składają się z najwyższej, dostępnej na rynku Polskim i Europejskim jakości komponentów (nie pochodzących z Chin co niestety jest powszechne w dzisiejszych czasach), są wolne od zanieczyszczeń, bez GMO, co potwierdzają wyniki analiz laboratoryjnych i certyfikaty które posiadamy.

dog-natural-ziola-dla-psow
dog-natural-ziola-dla-pieskow

Żelatyna wołowa z której wykonana jest kapsułka jest wolna od BSE. Zadbaliśmy o każdy szczegół, by mieć pewność, że nasz produkt jest w 100% czysty i bezpieczny dla Państwa Podopiecznych. Receptury stworzone zostały przez Dyplomowanego Fitoterapeutę należącego do Polskiego Związku Zielarzy i Fitoterapeutów, Pasjonatę z ogromnym doświadczeniem i wiedzą w zakresie ziołolecznictwa dla zwierząt. Produkt powstał z myślą o powrocie do zdrowia i homeostazy Państwa podopiecznych, by w całkowicie naturalny i nie obciążający ustrój sposób pomóc im cieszyć się pieskim życiem wolnym od chorób i obciążeń.

UWAGA: Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego! Nasze produkty można zamówić przez sklep internetowy dognatural.pl lub w punktach stacjonarnych. Aktualna lista punktów znajduje się na tej stronie.

Firma Dog Natural powstała w 2011 roku. Inspiracją do jej stworzenia były nasze psy, które miały poważne problemy zdrowotne. Braso rasy Fila Brasileiro chorował na tocznia rumieniowatego układowego. Weterynarz przepisał naszemu wówczas szczeniakowi sterydy, dając rokowania przeżycia do góra 2 urodzin. Stwierdzono u niego również kardiomiopatię rozstrzeniową. Nie mogliśmy się z tym pogodzić i zaczęliśmy szukać naturalnego rozwiązania, które mogłoby wspomóc jego zdrowie i przedłużyć życie z nieuleczalną i ciężką chorobą. Dzięki naturalnemu wsparciu leczenia mieszanką ziół udało nam się to! Obecnie mieszankę tę sprzedajemy jako preparat Anti-Inflammatory Dog – od niego wszystko się zaczęło – a później również Cardio Dog. Nasz piesek żył z nami prawie 7 lat!

Kolejnym przypadkiem była Vikunia, suczka w typie ON adoptowana ze schroniska. która chorowała na trombocytopenię autoimmunologiczną. Nasza suczka miała problem z krzepnięciem krwi, drobna rana, czy pobranie krwi doprowadzić mogło do krwotoku. Dodatkowo cierpiała na poważną dysplazję stawów. I w tym przypadku zioła wspomogły jej leczenie weterynaryjne, psina żyła z nami w komforcie, szczęśliwa, była sprawna i miała dobre wyniki badań, odeszła w wieku 14 lat.

W międzyczasie były inne psy w naszej rodzinie z różnymi chorobami, psy naszych przyjaciół, a my tworzyliśmy kolejne produkty, wszystko po to, by naturalnie wspierać leczenie naszych najwierniejszych przyjaciół i dawać ich właścicielom więcej powodów do radości na co dzień, bo cóż może być piękniejszego w tej relacji psio-ludzkiej, aniżeli zdrowy, zadowolony i szczęśliwy czterołapek?

Składy mieszanek

Poczytaj opinie

Zobacz certyfikaty

Gdzie kupić