dog-natural-opinie-fibi
Biegunka, brak apetytu i apatia

FIBI, bo tak ma na imię nasza malutka 2 kg yoreczka, obecnie ma 20 miesięcy. W wieku około pół roku zaczęły się pojawiać krwawe częste biegunki, bulgotanie i piszczenie w brzuszku, osłabienie, brak apetytu apatia. Wykonaliśmy szereg badań szukając przyczyny jej stanu. Niezliczona ilość badań kału, krwi, prześwietlenia, usg, rezonans, zmiany karmy… jej częste wizyty w przychodni weterynaryjnej na kroplówkach doprowadzały nas do płaczu a bezradność dobijała. W badaniach kału wyszedł przerost bakterii e coli i Clostridium perfringens.

Szukaliśmy wszędzie pomocy i konsultacji. Podczas jednej z wizyt weterynarz zasugerował rozważenie eutanazji, bo pies się bardzo męczy.

Cały czas brała antybiotyki, co osłabiało jej malutki organizm. Po odstawieniu antybiotyków po kilku dniach objawy zawsze wracały.

Zaczęłam szukać jakiś innych możliwości leczenia i podczas wizyty u groomerki dowiedziałam się o możliwości zastosowania preparatów firmy Natural Dog.

Napisałam maila z prośbą o odpowiedni dobór preparatów. Szybko dostałam odpowiedź. Zamówiłam Antibacterial Dog w połączeniu z Intestinal Dog, zaczęłam podawać do karmy i czekałam na efekty. Preparaty zaczęłam podawać podczas przyjmowania antybiotyku. Obecnie nie bierze antybiotyku, dostając zioła Państwa firmy. Fibi czuje się świetnie jak nigdy, apetyt wrócił, jest radosna, energiczna a co najważniejsze biegunki nie wróciły.

Polecam preparaty firmy Dog Natural! Szybka i profesjonalna pomoc!

Z całego serca dziękuję za pomoc!!!

Właścicielka Fibi