dog-natural-opinie-betty

Mastocytoma

Historia Betty zaczęła się w 2012 roku, gdy miała zaledwie 6 miesięcy. Zaczęły pojawiać się jej narośla na pyszczku, które po usunięciu zostały zdiagnozowane jako mastocytoma. Jej organizm nie reagował na leki, a za wszelką cenę chcieliśmy uniknąć poddania jej chemioterapii.

Na przełomie października 2012 a kwietniem 2013 została poddana 3 zabiegom, po każdym zmiany odrastały. Przed ostatnią operacją trafiliśmy na informację o ziołach Dog Natural. Nie mając nic do stracenia nawiązalismy kontakt z p.Robertem Alka, który po konsultacji z naszą panią weterynarz, zapoznaniu się z wynikami psa, dobrał odpowiednie zioła dla psa: Anti-Cancer Dog oraz Anti-Inflammatory Dog, dając przy tym wiele cennych porad. Zioła zostały zastosowane jeszcze przed ostatnim zabiegiem, który miał miejsce w 2013 roku. Zmiany więcej się nie pojawiły, nie odrosły, a my uniknęliśmy chemioterapii, za co jestem wdzięczna ,bo Betty jest z nami do dzisiaj mając niespełna 12 lat.

Niedawno odkryliśmy u niej niepokojące zgrubienia na ciele, ma także podwyższone parametry wątroby, więc kolejny raz sięgamy po mieszanki ziół, mając nadzieję ,że pomoże nam tak jak kiedyś. Polecam te mieszanki ziołowe z czystym sumieniem, bo to naprawdę działa.

Właścicielka Betty